Bakir İntiharlar

Kitap Adı: Bakir İntiharlar. Özgün Adı: Virgin Suicides Kitap Yazarı: Jeffrey Eugenides Çeviren: Solmaz Kâmuran. Yayınevi: Domingo Sayfa Sayısı: 251. Baskı Yılı: 2016.

Responsive image
YAZAR
Jeffrey Eugenides
DOSYA BOYUTU
2,36 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786051980676

Bakir İntiharlar harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Jeffrey Eugenides. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Jeffrey Eugenides'den Bakir İntiharlar kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Senin burada ne işin var tatlım? Hayatın ne kadar kötüleşebileceğini bilecek yaşta değilsin.Hiçon üçyaşında bir kız olmadığınız anlaşılıyor doktor.Cecilia, Therese, Bonnie, Lux ve Mary; Lisbon kardeşler bu sırayla intihar edecekler, beşgüzel kız, bir yıl içinde, tüm mahalle yolun karşısından onlarıizlerken. Herkes kendince bir sebep yazacak, kısa süre sonra intiharlar yılıülkede ters giden her şeyin simgesi olacak. Kızlarıtaparcasına sevmiş, hemen her yerden onlarıgözetlemişmahallenin oğlanları, hayatlarına devam edebilmek için yirmi yıl sonra bile aynısorunun cevabınıarayacak: Lisbon kızlarıbunu neden yaptı?34 dilde yayımlanan ve Sofia Coppola tarafından beyaz perdeye de aktarılan Bakir İntiharlar bir modern klasik. Middlesex ile Pulitzer Edebiyat Ödülü’nükazanan ve çağdaşedebiyatın kült yazarlarından birine dönüşen Jeffrey Eugenides, bu ilk romanında gençlik ve kaybolan masumiyete dair eşsiz bir portre çiziyor. “Eugenides öyküanlatıcılarına bahşedilmişen büyülühediyeyle kutsanmış; sıradan olanıolağanüstüne dönüştürme yeteneği.”- New York Times - (Tanıtım Bülteninden) Editör: Begüm Kovulmaz   


Bakir İntiharlar yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Bakir İntiharlar kitabına benzeyen kitaplar.