Avukatın Adı Yok

İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Avukatın Adı Yok - Başar Yaltı. 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! Avukatın Adı Yok - Başar Yaltı ile birlikte seçebileceğiniz kampanyalar.

Responsive image
YAZAR
Başar Yaltı
DOSYA BOYUTU
6,75 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052241431

Avukatın Adı Yok harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Başar Yaltı. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Başar Yaltı'den Avukatın Adı Yok kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Cumhuriyet döneminde, aydınlanma ışığında yeniden düzenlenen hukuk sisteminin son on yılda geçirdiği değişimler, birey ve toplum olarak edinilen kazanımların, yurttaş olarak alınan sorumluluklarla beraber hak ve özgürlüklerin nasıl göz göre göre elden çıkarıldığını özetliyor.Av. Dr. Başar Yaltı, bağımsız yargının ne olduğunu ve toplumsal yaşayışımızı nasıl şekillendirdiğini hatırlatarak, emir ve talimatla işleyen yargının bizi nasıl da sonu belli, kirli bir mizansenin parçası yaptığını gösteriyor. Siyasal iktidarın, yargı üzerinden Cumhuriyet’le nasıl hesaplaştığını ortaya koyuyor. 


Avukatın Adı Yok Başar Yaltı Kara Karga Yayınları. Cumhuriyet döneminde, aydınlanma ışığında yeniden düzenlenen hukuk sisteminin son on yılda geçirdiği değişimler, birey ve toplum olarak edinilen...