Karanlıkta

Akşam olur karanlıklar çökende Devriyeler adım adım gezende. Kar kaplamış solmuş güller görende Sarılıp dallarını öpesim gelir. Sanki gökten kar yerine kan yağıyor Kar altında üşümüş bir çocuk ağlıyor.

Responsive image
YAZAR
Andreas Pflüger
DOSYA BOYUTU
8,68 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786059530804

Karanlıkta harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Andreas Pflüger. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Andreas Pflüger'den Karanlıkta kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Kör bir kadın dedektif.Kinci bir psikopat.Kadının en karanlık korkusunu gün yüzüne çıkaracak bir kovalamaca…​Jenny Aaron, bir zamanlar, ülkenin en tehlikeli suçlularının peşine düşen Berlin’deki seçkin polis biriminin bir parçasıydı. En iyisiydi. Ta ki bir görev kötü sonuçlanana ve Ebediyen görme yetisini kaybedene kadar. Aaron, beş yıl sonra geçmişiyle yüz yüze geldi ve karanlık bir dünyada yaşamını sürdürmeyi öğrendi. Şimdi ses, koku, içgüdü ve sezgilerin yönlendirdiği bir dünyada. Çok geçmeden eski patronundan bir telefon adlı. Bir tutuklu, yüksek korumalı hücresinde acımasız bir cinayet işlemişti. Adam sadece bir kişiye bunu itiraf edecekti: Özel ajan Jenny Aaron’a. Karanlıkta, gerilim ve tahmin edemeyeceğiniz örgülerle dolu sürükleyici bir kitap. (Tanıtım Bülteninden)  


Ahmet Kaya - Karanlıkta Şarkı Sözleri. Akşam olur karanlıklar çökende ) 2 Devriyeler adım adım gezende ). Kar kaplamış solmuş güller görende ) 2 Sarılıp dallarını öpesim gelir ).