Aşk-ı Gurur

Aşk-ı Gurur hem Jane Austen hayranlarından, hem de romantik komedi sevenlerden tam not alacak, muzip ve tutku dolu bir çalışma... (408 Sayfa) www.turkkitap.de / Arka Kapak Yazisi.

Responsive image
YAZAR
Pınar Gencal
DOSYA BOYUTU
5,64 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786052064979

Bir Aşk-ı Gurur kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Aşk-ı Gurur kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Pınar Gencal tarafından yazılmıştır.


Jane Austen’ın yazıldığı günden beri severek okunan ve pek çok dile çevrilen, televizyondan beyaz perdeye sayısız adaptasyonu olan klasik eseri Aşk ve Gurur, Türkiye’de geçse neler olurdu?İngiltere’nin meşhur çay saatlerini, mini keklerini, şatafatlı elbiselerini ve görkemli balolarını unutun! Bunların yerini Facebook ve Instagram, zeytinyağlı dolmalarla görücü usulü tanışmalar, selfie’ler ve converse’ler alıyor...Aşk-ı Gurur’da Bay Darcy hiç olmadığı kadar kibirli, Elizabeth Bennet ise bildiğini okumaktan çekinmeyen, asi mi asi bir aktivist. Ama ikisinin de damarlarında Türk kanı akıyor! İsimleri de Günsel ve Orhan… Pınar Gencal’ın satırlarında yeniden hayat bulan hikâye bu sefer Büyükada’da, begonviller içinde, tarihi konakların şahitliğinde geçiyor.Aşk-ı Gurur hem Jane Austen hayranlarından, hem de romantik komedi sevenlerden tam not alacak, muzip ve tutku dolu bir çalışma. (Tanıtım Bülteninden)  


Aşk-ı Gurur'da Bay Darcy hiç olmadığı kadar kibirli, Elizabeth Bennett ise bildiğini okumaktan çekinmeyen, asi mi asi bir aktivist. Ama ikisinin de damarlarında Türk kanı akıyor!