Sherlock Holmes Zehir Hafiyeler Holmes Tugayı

Kodlarla gizlenmiş ipuçları, gece yarısı ortaya çıkan hırsızlar ve gizli topluluklar… Bunlar, Sherlock Zehir Hafiyeler Akademisi, Noel tatilindeyken Rollie'yi bulan şeylerin yalnızca bir kısmı.

Responsive image
YAZAR
F. C. Shaw
DOSYA BOYUTU
9,70 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059641227

Sherlock Holmes Zehir Hafiyeler Holmes Tugayı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı F. C. Shaw. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve F. C. Shaw'den Sherlock Holmes Zehir Hafiyeler Holmes Tugayı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Kodlarla gizlenmiş ipuçları, gece yarısı ortaya çıkan hırsızlar ve gizli topluluklar… Bunlar, Sherlock Zehir Hafiyeler Akademisi, Noel tatilindeyken Rollie’yi bulan şeylerin yalnızca bir kısmı. Rollie tatilinin tadını çıkarırken, Herr Zilch’i çevreleyen esrar perdesi varlığını sürdürür. Rollie, Cecily ve dedektif arkadaşları, Herr Zilch’in şeytani amaçlarını ortaya koyan sırlarla dolu malikânesine bir hırsızın gizlice girdiğini fark ederler. Gizemli olaylar devam ettikçe tehlike artar. Rollie ile arkadaşlarının güvenliği tehdit altındadır. Herr Zilch, genç hafiyelerin peşine düşecek mi? Rollie malikânedeki sırları çözebilecek mi? Herr Zilch, Akademinin kapanmasına neden olmadan önce, Rollie ve arkadaşları onu durdurabilecekler mi?(Tanıtım Bülteninden) 


Kargo dahil en ucuz7,99 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Sherlock Holmes-Zehir Hafiyeler Holmes Tugayı. 50 TL ve üstü kargo bedavaStoktaSon güncelleme...